Promocje i artykuły
  • Odporniejszy surowiec (Kurier Drzewny)

    Drewno po suszeniu wysokotemperaturowym można stosować zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Wewnątrz nadaje się doskonale na meble (...), w przypadku zastosowań zewnętrznych można stosować jako okładzinę, meble ogrodowe, elementy okien, czy żaluzje.

BIS PODEX sp.j.

O nas » BIS PODEX sp.j.

Firma Bis-Podex reprezentuje w Polsce czeskich producentów m.in. komór suszarniczych - firmę Katres, oraz impregnatów do drewna – firmę Bochemie. Ponadto, Bis-Podex reprezentuje producenta autoklawów i wanien do impregnacji drewna – firmę Vyvos. Firma jest także partnerem handlowym producenta olejów do zabezpieczenia drewna – firmy Koopmans.
Zajmujemy się również zaopatrzeniem firm z branży drzewnej w akcesoria typu: zszywacze, zszywki, sztyfty, gwoździarki, gwoździe, kleje (m.in. Jowat), lakiery (m.in. Oli-Pol), rozpuszczalniki, bejce (Sanbej), materiały opakowaniowe, pasy i sprężyny tapicerskie. Naszymi klientami są zakłady meblowe, tapicernie, stolarnie, tartaki, oraz firmy produkujące galanterię ogrodową, domy z bali i drewna. Firma Bis-Podex posiada własne oddziały na terenie Polski w Dobrodzieniu oraz Bydgoszczy.